Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy w centrum Siewierz - Oferty sprzedaży i najmu

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Siewierz

Siewierz,śląskie

460 000 zł220 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony na wzgórzu z widokiem na okolice i zamek siewierski. W pobliżu las, ośrodek rekreacyjny z basenem, kortami tenisowymi, spa, jezioro przeczyckie niedaleko, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siewierz

Siewierz,śląskie

1 500 zł170 m² 8,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajmę dom w centrum Siewierza o powierzchni 170 m2. Na parterze 2 duże pokoje, łazienka. Na pietrze kuchnia łazienka oraz 3 pokoje. na pietrze podłogi panelowe natomiast na parterze płytki,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij