Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Siewierz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

296 055 zł44 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

383 122 zł44 m² 8 624,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy przy zakupie nieruchomości zadzwoń Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną w malowniczej lokalizacji Siewierza Jeziornej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

388 056 zł52 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie siewierz | 52,44 m Cena: 388 056 zł Piętro: 3 Status: gotowe do użytku Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

296 055 zł44 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i poznaj szczegóły! Tylko do końca miesiąca - specjalne warunki Black Friday oraz indywidualne rabaty dostępne po kontakcie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

2 600 zł42 m² 61,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, funkcjonalne i od zaraz dostępne do wynajęcia mieszkanie w Siewierzu! Lokal o powierzchni 42,34 m mieści się na parterze nowoczesnego apartamentowca na osiedlu Jeziorna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

353 053 zł44 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

313 599 zł44 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

353 612 zł44 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

318 747 zł45 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siewierz,śląskie

264 805 zł45 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze rabaty, najniższe ceny Oferta bez prowizji i podatku pcc apartament w przepięknej lokalizacji Miasteczko Siewierz Jeziorna, składa się z salonu z aneksem oraz sypialni, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

2 000 zł39 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku. Stanowi idealną propozycję dla osób ceniących nowoczesny styl, komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrej Nadziei

Siewierz,śląskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam jasne, słoneczne mieszkanie na Wynajem, tuż nad malowniczym jeziorem z plażą i przystanią. Lokalizacja jest największym atutem dla osób, które wypoczywają aktywnie - biegają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Siewierz,śląskie

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku - Siewierz, miasteczko Jeziorna Mieszkanie znajduje się w nowym budynku oddanym do użytku w kwietniu 2025 roku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siewierz

Siewierz,śląskie

354 252 zł43 m² 8 274,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj. .w zielonej i spokojnej dzielnicy Siewierza .w zrównoważonej technologi chroniącej środowisko .w dzielnicy z dostępem do urokliwego jeziora (przystań) .w otoczeniu szerokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siewierz

Siewierz,śląskie

318 746 zł44 m² 7 267,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsza cena! Nie czekaj umów sie na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie w najlepszej cenie. Kup mieszkanie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku pcc (2%) Prezentujemy Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siewierz

Siewierz,śląskie

353 035 zł44 m² 7 974,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Wybierz wymarzone mieszkanie i zarezerwuj wpłacając 1000zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siewierz,śląskie

446 686 zł52 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowym osiedlu w zielonej części Siewierza nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim. Powierzchnia mieszkania to 51,64 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siewierz,śląskie

290 261 zł44 m² 6 629,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim! Idealne mieszkanie na inwestycje! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,78m2 w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Siewierz,śląskie

327 568 zł43 m² 7 582,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim! Zadzwoń już dziś i zapytaj o dodatkowy rabat! 0% Prowizji - ( do biura ) Kupujący nie płaci 2% podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siewierz,śląskie

336 673 zł44 m² 7 658,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim! Idealne mieszkanie na inwestycje! Blisko lotniska! Zyskaj 3% Cashbacku w Październiku! Zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

293 101 zł43 m² 6 872,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

299 094 zł44 m² 6 746,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna